قفسه بندی مشبک فلزی پیچ و مهره ای، تولید ی شرکت پارس مشبک....فروش آنلاین قطعات
واحد فروش "شرکت پارس مشبک" تولید کننده انواع قفسه بندی با بکارگیری دانش فنی و مهندسی روز دنیا و استفاده از رنگ پودری الکترواستاتیک
درباره شرکت پارس مشبک
>>>>تفاوت های محصول اصلی با محصولات متفرقه در چیست ؟<<<<
جهت دریافت توضیحات بیشتر ،کلیک نمائید
عرضه کلیه محصولات شرکت "پارس مشبک"بدون واسطه ،از تولید بمصرف، خدمتی جدید از شرکت : دریافت و انجام سفارشات آنلاین مشتریان محترم بمنظور صرفه جویی در : وقت و هزینه
قفسه بندی را....................فقط.................اصل (شرکتی )از تولید بمصرف بخرید
 

 

 در این فروشگاه،امکان خرید و تحویل محصولات به گونه ای طراحی شده که نیازی به حضور شما در فروشگاه شماره۱

 واقع در : خیابان حافظ ،روبروی بازار موبایل ایران - شماره ۲۰۳وجود ندارد.شما می توانید همین الان ؛اجزای تشکیل دهنده قفسه بندی مشبک  پیچ ومهره ای فلزی  با نصب آسان را  ؛از فروشگاه آنلاین:      GhafaseMoshabak.ir انتخاب و   ؛ بلافاصله با شما تماس گرفته خواهد شد  و فاکتور نهایی صادر وبه آدرس ایمیل یا واتساپ  یا تلگرام شما ارسال میگردد ؛ اجناس انتخابی شما با توجه به میزان حجم آن توسط وانت یا آژانس به آدرس شما ارسال میگردد؛ هزینه فاکتور بعد ا ز  رویت و تحویل اجناس ؛ توسط کارتخوان سیار دریافت میگردد .

>>توجه ... توجه <<<مشتری گرامی >>>> چنانچه قبل از خرید آنلاین ، نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید،، با تلفن : ۶۶۷۰۸۴۸۹-۶۶۷۰۷۹46-فکس:۶۶۷۲۰۸۳۸  تماس بگیرید.  +مشتری گرامی ،چنانچه مایلید ،ارسال کالا به محل شما توسط فروشگاه انجام شود ،  پرداخت تمامی وجه کالا ، بعد از تحویل کالا در آدرس شما می باشد،چنانچه کالا را در محل فروشگاه تحویل می گیرید،پرداخت کل قیمت محصول بعد از تحویل اجناس انجام میشود.  - روش های ارسال کالا : بعد از هماهنگی مورد نظر و تایید  شما کالای شما ثبت می گردد. ثبت کالاهای سفارشی تا آخرین ساعت کاری روزانه شرکت انجام می شود.   برای ارسال کالا چنانچه تا ساعت ۱۵بعد ازظهر، تمامی هماهنگی ها انجام شده باشد،قابل تحویل در همان روزمی باشد و در غیر این صورت ارسال و تحویل کالای خریداری شده درروز بعد خواهد بود.   -قبل ازارسال کالای خریداری شده ، هماهنگی‌ لازم با مشتری در مورد: نحوه ارسال، تاریخ و زمان تحویل ، انجام می شود.  روشهای ارسال کالا ،انتخابی مشتری شامل: ۱- وسایل موتوری:  ارسال با خودرو سواری یا وانت و ارسال با کامیونت در تهران قابل انجام خواهد بود.         ۲- تحویل کالا در محل فروشگاه : مشتری با حضور در محل فروشگاه ،کالا را تحویل میگیرد.    در صورتی که مشتری شهرستان ها هستید کالای شما می تواند از طریق باربری ارسال گردد.  

 
>><<<مشتری گرامی >>>> چنانچه قبل از خرید آنلاین ، نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید،، با تلفن۶۶۷۰۸۴۸۹-۶۶۷۰۷۹46-فکس:۶۶۷۲۰۸۳۸ تماس بگیرید.
اینجایک فروشگاه آنلاین می باشد. امکان خرید حضوری در فروشگاه شماره1 واقع در : خیابان حافظ ،روبروی بازار موبایل ایران شماره 203وجود دارد

در این فروشگاه ، قفسه بندی " شرکت پارس مشبک "با قیمتی کمتر از قیمت مصوب، بفروش میرسد،

فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک

تماس باتلفن:021-66708489

ابزار
....فروش آنلاین قطعات قفسه بندی فلزی مشبک پیچ و مهره ای.... - پشتیبانی

هدایت به بالای صفحه

خانه| آخرین لست قیمت|چگونگی خرید|ثبت شکایات|درباره ما|تفاوت قفسه اصل با متفرقه |سئوالات متداول|نصب|پشتیبانی | پيام

سبد سفارشات شما


نام کالا قيمت تعداد حذف

پشتیبانیتیم پشتیبانی

آشنایی با سیستم پشتیبانی سایت فروش   "قطعات قفسه بندی مشبک فلزی"

یکی از خدمات مهم "ما"، پاسخگویی به سوالات و مشکلات کاربران در مورد مطالب سایت است. تیم توسعه و پشتیبانی سايت، روند منظم و دقیقی را برای پاسخگویی به سوالات کاربران طراحی نموده و تلاش میکند تا حد ممکن هیچ سوالی بدون پاسخ نماند. (سئوالات متداول)

 

با توجه به محتوای سایت، بخش زیادی از سئوالات کاربران مربوط به:

 "نحوه خريد و ارسال قفسه بندی" 

میباشد. پاسخگوئي سوالات و مشکلات مطرح شده در طول ساعات اداری، توسط پرسنل شرکت كه مسئول دریافت سوالات کاربران و پیگیری و پاسخگویی به آنها هستند، انجام مي گردد.

 

 


 

شما میتوانید در سامانه امداد مشتريان برخط، سوال یا مشکل خود را مطرح کنید. تیم پشتیبانی سوالات کاربران را بررسی و به ترتیب پیگیری میکند و پاسخ لازم را ارائه میدهد. اگر در هنگام طرح سوال ایمیل خود را نیز وارد کنید، به محض اینکه به سوال شما پاسخ داده شود یک ایمیل اتوماتیک به آدرسی که ثبت کردید ارسال میگردد تا از پاسخگویی به سوالتان مطلع شوید.

 

تمام مطالبي كه در سايت قرار دارد، تا حد ممکن بررسی میشوند تا هیچ اطلاعات اشتباهی به کاربران ارئه نشود. با این حال گاهی ممکن است اشکالی در یکی از مطالب دیده شود که از چشم ما دور مانده باشد. و یا ممکن است کاربری برای استفاده از یکی از مطالب سایت نیاز به راهنمایی داشته باشد. به همین دلیل ما پشتیبانی و پاسخگویی دقیق را وظیفه خود میدانیم.

 

 

سایت فروش فوري "قطعات قفسه بندی فلزی مشبک"، با کمک همین روند پشتیبانی توانسته است جایگاه مناسبی در بین کاربران جهت خريد  "قفسه بندی" داشته باشد.

برای طرح سوالات و مشکلات خود در مورد مطالب سایت، تردید نکنید. حتما" پاسخگو خواهیم بود.


پشتیبانی :شرکت پارس مشبک / تیم پشتیبانی درخدمت شماست"با اطمینان خرید نمائید ،دفتر مرکزی :خ آزادی ،بین نواب و اسکندری- فروشگاه شماره1: خ حافظ روبروی بازار موبایل ایران شماره203-کارخانه : ،خ داروپخش کیلومتر15جاده مخصو ص کرج